Gabinet Kosmetyki Estetycznej

Ciało Poznaj nasze zabiegi!

Endermologia

Zabieg wykorzystujący urządzenie, którego głowica wytwarza podciśnienie i zasysa fragment skóry, a następnie zamontowane w niej rolki przesuwając się względem siebie masują tkanki. Zabieg ma właściwości stymulujące metabolizm komórek skóry właściwej i tkanki podskórnej. Wspomaga usuwanie wody oraz toksyn zatrzymanych przez uaktywnienie krążenia żylnego i limfatycznego. Zapobiega i łagodzi obrzęki. Jest wykorzystywany w leczeniu cellulitu, rozstępów, otyłości.

Masaż wibracyjny

Urządzenie do masażu wibracyjnego to nowoczesny aparat poprawiający kondycję skóry, tkanek, mięśni i pobudzający układ krążenia. W skład aparatu wchodzą różnorodne, zmienne głowice, które umożliwiają zaoferowanie klientom zupełnie nowych i odpowiednio dobranych zabiegów z zakresu wyszczuplania i modelowania sylwetki, redukcji cellulitu, ujędrniania skóry dzięki specjalnemu masażowi, relaksacji mięśni, napinania skóry, a także drenażu limfatycznego.

Mikronakłuwanie

Odbywa się poprzez przesuwanie po skórze urządzenia z obracającym się wałkiem wyposażonym w tytanowe igiełki. Mikrokanaliki powstałe po nakłuwaniu powierzchni skóry pozwalają wniknąć odpowiednio dobranym składnikom aktywnym. Dzięki czemu możemy walczyć z taki problemami jak cellulit, rozstępy, a nawet blizny.

Okłady borowinowe

Zabieg pielęgnacyjny na ciało wykorzystujący lecznicze działanie borowiny. Borowina posiada dujemności cieplnej oraz słabemu przewodnictwu ciepła, a jednocześnie ogromnemu bogactwu związków biochemicznych, wśród których ogromne znaczenie mają kwasy huminowe. Kwasy te odpowiadają za charakter bakteriobójczy, wirusobójczy oraz przeciwzapalny zabiegów borowinowych.

Terapia basenu Morza Śródziemnego

Odprężający rytuał dla ciała. Peeling całego ciała odświeży i wygładzi skórę, a masaż masłem shea greckim sprawi, że poczujesz się jak na greckich wakacjach.

Trychologia – mezoterapia igłowa

Depilacja woskiem

Depilacja męska

Manicure biologiczny bez malowania

Manicure hybrydowy

Manicure żelowy

Fale radiowe

Zabieg przy użyciu fal radiowych powoduje podgrzanie komórek tłuszczowych, co prowadzi do zwiększenia ich metabolizmu i kurczenia. Rozbite komórki tłuszczowe zamieniane są w kwasy tłuszczowe i zostają transportowane przez układ limfatyczny i krwionośny do wątroby, tam trawione i wydalane przez nerki i układ trawienny.

Masaż bańką chińską

Polega na masowaniu tkanki przy użyciu gumowej bańki. Zabieg prowadzi do przekrwienia skóry, poprawy przepływu krwi i chłonki, łagodzi obrzęki. Masaż bańką chińską wykorzystuje się miedzy innymi w terapii cellulitu.

Masaż relaksacyjny

Masaż jest to bodziec mechaniczny oddziaływujący na tkanki i wywołujący w nich reakcje fizjologiczne. Wzmaga sprężystość i elastyczność skóry, poprawia elastyczność skóry poprzez wzmocnienie tkanki mięśniowej. Skóra staje się lepiej odżywiona i dotlenienie, ponieważ powoduje rozszerzenie naczyń.

Żurawinowa kuracja odmładzająca

Terapia żurawinowa to witaminowa bomba dla skóry zmęczonej, naczyniowej i potrzebującej odmłodzenia. Połączenie niezwykłych właściwości owoców żurawiny i wyciągów z trzech alpejskich ziół, daje linii ogromną moc w zakresie walki z wolnymi rodnikami i procesami starzenia. Skóra odzyskuje witalność i blask. Pierwszym etapem kuracji jest żurawinowy peeling do ciała, a całość dopełnia maska rewitalizująca oraz masaż masłem żurawinowym.

Depilacja laserowa

Depilacja niepożądanego owłosienia za pomocą wiązki lasera, która wnika głęboko w skórę, niszcząc cebulkę włosa wraz z jej korzeniami. Energia, która jest wytwarzana przez laser, pochłaniana jest przez barwnik włosa (melaninę), która następnie zmienia się w energię termiczną i niszczy nieodwracalnie cebulkę włosa.

Manicure klasyczny

Manicure Pro Mollon

Manicure żelowy + hybryda

Zabieg odżywczy rąk Ma Bougie

Zabieg łączy wygładzające właściwości peelingu oraz głęboko nawilżające i natłuszczające właściwości masażu aromatyczną świecą Ma Bougie.

Zabieg parafinowyUmów Wizytę


ul. Daszyńskiego 7,
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

605-566-270

kontakt@iwkosmetyka.pl

www.iwkosmetyka.pl

Godziny Otwarcia


Poniedziałek - Piątek
10.00 - 20.00


Sobota
9.00 - 14.00


Zawsze do ostatniego klienta.