Gabinet Kosmetyki Estetycznej

Twarz Poznaj nasze zabiegi!

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (zabieg wampirzy)

Stosuje się w celu naturalnego odmłodzenia i regeneracji skóry. Osocze bogatopłytkowe zawiera liczne czynniki wzrostu, które stymulują powstawanie nowego kolagenu i naczyń krwionośnych, a także przyśpieszają powstawanie nowych komórek naskórka. W efekcie skóra się regeneruje, następuje poprawa jej elastyczności, gęstości i napięcia, natomiast fałdy i zmarszczki ulegają wygładzeniu. Skóra staje się lepiej ukrwiona i nawilżona, wyraźnie młodsza, a twarz nabiera blasku.

Mikronakłuwanie (roller)

Wałeczki zaopatrzone w różnej długości igiełki dobierane w zależności od potrzeb skóry. Wałeczek prowadzi się na skórze we wszystkich kierunkach, na każdym fragmencie skóry poddawanej zabiegowi. Nakłucia tworzą maleńkie kanaliki w skórze, które są otwarte przez kilka godzin i umożliwiają wnikanie przez warstwę rogową substancji aktywnych. Zwiększona penetracja aktywnych składników intensywnie pobudza produkcję kolagenu w skórze i przyspiesza procesy przeciwstarzeniowe. Stosowanie rollera jest wskazane w przypadku kuracji odmładzających dla skór wiotkich, cienkich, z przebarwieniami oraz grubych, szarych z rozszerzonymi porami. Każda pacjentka po zabiegu otrzymuje roller na własność.

Fale radiowe

Skóra naświetlana jest wiązką fal radiowych, które docierając do jej wnętrza zamieniają się w ciepło. Wzrost temperatury w tkankach powoduje obkurczenie włókien kolagenowych, przez co zwiększa się napięcie i spójność skóry, a także stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny.

Jonoforeza

Polega na użyciu prądu w celu wprowadzenia do skóry substancji w postaci jonów. Terapia ta rekomendowana jest dla skór z rozszerzonymi naczynkami, trądzikiem różowatym i pospolitym, stanami zapalnymi, skór wrażliwych, wiotkich, z przebarwieniami.

Mikrodermabrazja diamentowa

Zabieg mechanicznego złuszczania martwych komórek naskórka. Efekt złuszczania jest skutkiem przesuwania po powierzchni skóry głowicy pokrytej warstwą diamentu.

Oczyszczanie manualne

Oczyszczanie skóry za pomocą mechanicznego usuwania zaskórników.

Darsonwalizacja

Zabieg stosowany po oczyszczaniu manualnym o działaniu bakteriostatycznym i sebostatycznym przy wykorzystaniu prądu o wysokiej częstotliwości ok. 300-500 Hz.

Leczenie trądziku różowatego ENVIRON

Leczenie trądziku pospolitego L’AZEL ACTIVE

Zabiegi głęboko nawilżający (L’AZEL ACTIVE, ANNA LOTAN)

Zabieg rozświetlający Wit C IMAGE

Zabieg przeciwzmarszczkowy GERNETIC

Zabieg z komórkami macierzystymi

Zabieg odżywczy CHARMINE ROSE

Upiększanie okolicy oka bez lub z henną

Makijaż okolicznościowy

Mezoterapia igłowa

Wprowadzenie bezpośrednio do wnętrza skóry i tkanki podskórnej specjalnie dobranych mieszanin substancji odżywczych, takich jak: minerały, aminokwasy, witaminy, wyciągi roślinne. Ich zadaniem jest stymulowanie komórek do szybszej regeneracji, co daje efekt liftingujący, odmładzający i przeciwzmarszczkowy.

Mikronakłuwanie (derma pen)

Frakcyjne mikronakłuwanie skóry przy użyciu zaawansowanego technologicznie urządzenia. Automatyczne nakłuwanie skóry przy pomocy pulsujących igieł, poprzez powstałe mikrourazy, pobudza procesy regeneracyjne zachodzące w skórze dzięki czemu w sposób naturalny stymuluje jej odnowę. Podczas zabiegu wprowadzane są substancje czynne w głąb skóry.

Eksfoliacja kwasami

Niezwykle skuteczny zabieg chemicznego złuszczania naskórka za pomocą kwasów. W zależności od rodzaju substancji złuszczającej i stężenia są polecane do walki z przebarwieniami, bliznami potrądzikowymi, łojotokiem i rozszerzonymi porami skóry.

Peelingi ziołowe (dr. Schrammek)

Opracowana przez dr med. Christine Schrammek, głęboka kuracja złuszczająca naskórek, oparta na bazie wyłącznie ziołowej. Czysta, ziołowa mieszanka, bez żadnych dodatków chemicznych, wywołuje mocne przekrwienie skóry i złuszczenie wierzchnich warstw naskórka.

Sonoforeza

Zabieg wykorzystujący fale ultradźwiękowe, polegający na niezwykle intensywnym i skutecznym wprowadzaniu w głąb skóry substancji leczniczych i odżywczych, które działają uszczelniająco na naczynia krwionośne, a także działają przyspieszająco w leczeniu trądziku.

Peeling kawitacyjny

Zabieg złuszczania martwych komórek warstwy rogowej naskórka przy użyciu głowicy emitującej fale ultradźwiękowe.

Darsonwalizacja

Zabieg stosowany po oczyszczaniu manualnym o działaniu bakteriostatycznym i sebostatycznym przy wykorzystaniu prądu o wysokiej częstotliwości ok. 300-500 Hz.

Podróż w pianie

Zabieg głęboko nawilżający i odżywiający połączony z doznaniami przyjemnego łaskotania. Szczególna technika maseczki aktywuje funkcje skóry, przez co substancje czynne mogą wnikać w nią bardzo głęboko.

Masaż lizosomatyczny twarzy

Zabieg 4 LAYER FACIAL ( REPECHAGE)

Zabieg ujędrniający VITA CURA

Zabieg liftingujący MOC PEPTYDÓW ENVIRON

Zabieg liftingujacy z masażem bańką chińską

Zabieg BOTOX like a DERMAQUEST

Przekłuwanie uszu ze znieczuleniemUmów Wizytę


ul. Daszyńskiego 7,
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

605-566-270

kontakt@iwkosmetyka.pl

www.iwkosmetyka.pl

Godziny Otwarcia


Poniedziałek - Piątek
10.00 - 20.00


Sobota
9.00 - 14.00


Zawsze do ostatniego klienta.